paykasa kart bozdurma
Developed by JoomVision.com

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

რეგისტრაცია

ატვირთეთ ნამუშევარი

კონკურსი ინგლისურ ენაში

 
ხარისხის მინიჭება, წესი და
პროცედურები:

II - III - IV - V -VI კლასები 

უმაღლსი ხარისხი - 30 
I - ხარისხი - 27-28-29 
II - ხარისხი - 25-26 
III- ხარისხი - 23-24
მონაწილეობისათვის 20-21-22 
 

VI - VII - IX - X- XI- XII კლასები 

 უმაღლსი ხარისხი - 40 
I - ხარისხი - 37-38-39 
II - ხარისხი - 35-36 
III- ხარისხი - 33-34
მონაწილეობისათვის 30-31-32

 

დაჯილდოება გაიმართება 2012 წლის 26 დეკემბერს 12 სთ-ზე.

 

ა(ა)იპ „მწიგნობარი“ინგლისური ენის „
კონკურსში მონაწილე მოსწავლეთა სია .

მოსწ-ის გვარი სახელი

სკლოის დასახ.

კლასი

ქულა

ხარისხი

1

აბულაძე ლუკა

თხილნარის 2 ს.ს

I

25

II

2

ამაღლობელი ნინიკო

ჭვანის ს.ს

X

14

-

3

ამაღლობელი ნანა

ჭვანის ს.ს

VI

18

-

4

ამაღლობელი სალომე

ჭვანის ს.ს

IX

12

-

5

ამაღლობელი ნინო

ჭვანის ს.ს

IX

20

-

6

აბულაძე თემური

შაჰინის სახ,ს.ლიც

II

23

III

7

აბულაძე ნიკა

თხილნარის ს.ს

II

15

-

8

ბალაძე ამირან

№2 ს.ს

II

27

I

9

ბარამიძე მარიამ

ოჩხამურის ს.ს

XI

35

II

10

გიორგაძე ირაკლი

ქობულეთის კირიონის სახელ.სასულ.სკოლა

VIII

35

II

11

გურულიშვილი ნიკა

ბათუმის 3 ს.ს

III

23

III

12

გეგიძე ნიკა

ჭახათის ს.ს

III

29

I

13

დუმბაძე დიანა

ზედა თხილნარის ს.ს

VI

38

I

14

დანილოვა სანდრო

ევრო -2000

III

13

-

15

ვანაძე ბექა

შაჰინის სახ,ს.ლიც

II

30

უმაღლესი

16

ზედგენიძე ნინო

ქობულეთის კირიონის სახელ.სასულ.სკოლა

V

28

I

17

ივანაძე მაგული

დაგვის ს.ს

IV

16

-

18

ინაიშვილი ნინი

ქობულეთის №2 ს.ს

VIII

37

I

19

ინაიშვილი ნიცა

ქობულეთის №2 ს.ს

III

23

III

20

კვაჭაძე მარიამ

ბათუმის 20 ს.ს

V

28

I

21

კენჭაძე ეთერი

სასულიერო გიმნაზია

V

15

-

22

კუზინა ირინა

ოჩხამურის ს.ს

XI

27

-

23

ლაბაძე ლაშა

ბათუმის 14 ს.ს

IV

25

II

24

მსახურაძე ანა

ჭვანის ს.ს

VI

7

-

25

მიქელაძე ქეთი

ზედა თხილნარის ს.ს

VI

35

II

26

მარკელოვა ნინო

ბათუმის 14 ს.ს

V

28

I

27

მგელაძე გიორგი

შაჰინის სახ,ს.ლიც

V

20

მონაწ-თვის

28

რახიმოვა ანასტასია

ბათუმის 3 ს.ს

V

23

III

29

სურმანიძე გოგიტა

სალიბაურის ს.ს

V

12

-

30

ტაკიძე რეზო

შუახევის ს,ს

IX

37

I

31

უღრელიძე ანა

შაჰინის სახ,ს.ლიც

V

23

III

32

ქათამაძე ანნა

ჭვანის ს.ს

X

17

-

33

ქათამაძე მაკა

ჭვანის ს.ს

X

15

-

34

ქამადაძე თამუნა

დაგვას ს.ს

IV

16

-

35

ქათამაძე მაგდა

ჭვანის ს.ს

VI 

35

II 

36

ქათამაძე დავით

ცეცხლაურის ს.ს

IV

23

III

37

შიშმანიძე მარიამ

დაგვას ს.ს

III

11

-

38

შაინიძე რატი

ცეცხლაურის ს.ს

III

13

-

39

შარაშიძე კესი

ოჩხამურის ს.ს

XI

24

-

40

შაინიძე ხათუნა

ხულოს რ-ნი სოფ.წაბლანას7 ს.ს

VII

9

-

41

ჩანჩიბაძე ანა

სასულიერო გიმნაზია

IV

27

I

42

ჩანჩიბაძე თამარ

სასულიერო გიმნაზია

II

30

უმაღლესი

43

ცხვედიაშვილი მარი

ქობულეთის კირიონის სახელ.სასულ.სკოლა

V

23

III

44

ცინცაძე თაკო

შპს „გორდა“

IV

26

II

45

ცინცაძე ხვიჩა

ჭვანის ს.ს

XI

24

-

46

ძნელაძე მათე

ბათუმის 18 ს.ს

V

25

II

47

ჭელიძე გიორგი

ჭარნალის ს.ს

III

 

 

48

ხმალაძე თამარ

სალიბაურის 2 ს.ს

V

20

-

49

ხახუტაიშვილი ანჟელა

ჭახათის ს.ს

IV

15

-

50

ხმალაძე თამარ

სალიბაურის 2 ს.ს

VII

21

-

51

ხმალაძე ასლან

სალიბაურის 2 ს.ს

VII

17

-

52

ჯაყელი თიმურაზ

შაჰინის სახ,ს.ლიც

II

30

უმაღლესი

53

წულუკიძე ქეთევან

თხილნარის  2 ს.ს

VII

37

I