paykasa kart bozdurma
Developed by JoomVision.com

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

რეგისტრაცია

ატვირთეთ ნამუშევარი

ფერწერაში და გრაფიკაში გამარჯვებული ნახატები

 


 

2012 წლის 8-9 დეკემბერს ჩატარებული ხელოვნების კონკურსის მოსწავლეთა სია
ყურადღება !
დაჯილდოება ჩატარდება 2012 წლის 14 დეკემბერს 17 საათზე 

ფერწერაში და გრაფიკაში გამარჯვებული ნახატები
I II III IV-კატეგორიაში
დონით გამორჩეული ნახატები
გვარი სახელი ს.სკლოის დასახ. კატეგორია
I II III IV
კლასი
ფერწერა
დონე
ხარისხი
გრაფიკა
დონე
ხარისხი
მასწ-ის
გვარი,
სახელი
1 თავდგირიძე მირიან ზ/თხილნარის
ს.ს
I-კატეგორია უმაღლესი უმაღლესი დუმბაძე
ზეინაბ
2 მარკელოვა ნინო ბათუმის №14ს.ს II-კატეგVკლ უმაღლესი უმაღლესი ბოლქვაძე
ავთო
3 ვალეტოვი ანზორ ქობ№2 ს.ს III-კატეგXკლ უმაღლესი უმაღლესი ცერცვაძე
ვერიკო
4 ვარშანიძე ქეთი ათუმის №14ს.ს IV-კატეXIIკლ უმაღლესი უმაღლესი ბოლქვაძე
ავთო
5 თავდგირიძე მილენა /თხილნარის ს.ს I-კატეგ IV-კლ I-ხარ III-ხარ დუმბაძე
ზეინაბ
6 ძაგნიძე ლაშა ათუმის №14ს.ს II-კატეგVIIკლ I-ხარ II-ხარ ბოლქვაძე
ავთო
7 ვალეტოვი თემური ქობ-ის №2ს.ს III-ატეგXკლ I-ხარ I-ხარ ცერცვაძე
ვერიკო
8 ჩიტაძე ნათია ათუმის №1ს.ს IV-კატXIIკლ I-ხარ
9 ჩხიტუნიძე ანი ქობ-ის ს.ს I-კატეგ IV-კლ I-ხარ ნათია
შაქარიშვილი
10 დიასამიძე ლუკა ქედის ს.ს II-კატეგIV-კლ III-ხარ I-ხარ ნათია
ჩაფიძე
11 ხუხუნაიშვილი ლანა ათუმის №28ს.ს IV-კატეგXIკლ I-ხარ ბოლქვაძე
ავთო
12 თავდგირიძე მარიამ ზ/თხილნარის
ს.ს
I-კატეგIII-კლ II-ხარ II-ხარ დუამბაძე
ზეინაბ
13 დიასამიძე ლინდა ბათუმის №22ს.ს II-კატეგIVკლ II-ხარ ბრუნჯაძე
მადონა
14 ძაგნიძე მედეა ბათუმის №14ს.ს III-კატეგIVკლ II-ხარ II-ხარ ხაბაძე
ფატი
15 კაკაბაძე ია ბათუმის №15ს.ს IV-კატXIIკლ II-ხარ II-ხარ
16 საგინაძე თამაზ ჭარნალის ს.ს I-კატეგIIIკლ III-ხარ დუმბაძე
ნარგიზი
17 ჭაღალიძე ანა ათუმის №23ს.ს II-კატეგ Vკლ III-ხარ შორენა
სალაძე
18 გუნთიაშვილი გალინა სოფ ქობულეთის ს.ს IIIკატეგXკლ III-ხარ III-ხარ მახარაძე
ტარიელ
19 ტეტემაძე მაგდა ათუმის №14ს.ს IV-კეტეგXIკლ III-ხარ
ბოლქვაძე
ავთო
20 ბოლქვაძე ლევან ათუმის №28ს.ს IV-კეტეგXIკლ III-ხარ
21 გელაძე საბა ჭარნალის ს.ს IIIკატეგVIIკლ სიმპათია სიმპათია თევთიძე
ნინო
22 აბულაძე ნინო ოჩხამურის ს.ს IIIკატეგXკლ სიმპათია სიმპათია ფაღავა
ზურაბ
23 ბერიძე თორნიკე ბათუმის №22ს.ს IIIკატეგXკლ სიმპათია სიმპათია ბრუნჯაძე
მადონა
24 კაჭახმაძე გიორგი ქობ-ის№2ს.ს IIIკატეგVIIკლ სიმპათია სიმპათია ცერცვაძე
ვერიკო
25 ჯინჭარაძე გიორგი IVკატეგXIIკლ სიმპათია სიმპათია სირაბიძე
თენგიზ
26 ცინცაძე თაკო საერო ელიტ.სკ IკატეგIVკლ სიმპათია სიმპათია დუმბაძე
მაია
27 გაბაიძე გიგი საერო ელიტ.სკ Iკატეგ IVკლ სიმპათია სიმპათია დუმბაძე
მაია
28 ქარჩავა გიორგი შ.პ.ს"ნერგები" I კატეგ IVკლ ქარჩავა
მაკა
29 გორგაძე ვაჩე ჭარნალის ს.ს I კატეგIIIკლ კარგი
ნახატი
კარგი
ნახატი
დუმბაძე
ნარგიზ
30 ჭელიძე გიორგი ჭარნალის ს.ს I კატეგIIIკლ კარგი
ნახატი
კარგი
ნახატი
31 დონაძე ლუკა ათუმის №17ს.ს I კატეგIIIკლ ბერიძე
მაყვალა
32 ცინცაძე ნინო საერო ელიტ.სკ I კატეგIIIკლ კარგი
ნახატი
კარგი 
ნახატი 
დუმბაძე
მაია
33 ტაკიძე ანა აერო ელიტ.სკ I კატეგIIIკლ დუმბაძე
მაია
34 ბოლქვაძე ანა აერო ელიტ.სკ I კატეგIIIკლ დუმბაძე
მაია
35 გაბაიძე გოგა აერო ელიტ.სკ I კატეგIIIკლ დუმბაძე
მაია
36 ბერიძე ოთარ კვატიის ს.ს IIკატეგ Vკლ კარგი
ნახატი 
კარგი 
ნახატი 
ხოზრევა-
ნიძე ნანი
37 ძნელაძე მათე ათუმის №18ს.ს IIკატეგ Vკლ რუსიძე
ნინო
38 ჯაიანი მარი ბათუმის №23ს.ს IIკატეგ Vკლ სალაძე
შორენა
39 წულუკიძე ლელა ბათუმის №23ს.ს IIკატეგ Vკლ სალაძე
შორენა
40 თავდგირიძე ლელა ბათუმის №23ს.ს IIკატეგ Vკლ სალაძე
შორენა
41 მახარაძე თეა ძმაგულის ს.ს IIკატეგ Vკლ კარგი
ნახატი 
კარგი
ნახატი 
ცეცხლაძე
ირა
42 დოლიძე გრეტა მახინჯ-ის ს.ს IVკატეგXIIკლ თენგიზ
სირაბიძე
43 ბერიძე დათო ბათუმის №22ს.ს IIკატეVIIკლ ბრუნჯაძე
მაგდა
44 ასლანიძე ირინა ძმაგულის ს.ს IIIკატეIXკლ კარგი
ნახატი
კარგი
ნახატი
ირა
ცეცხლაძე
45 მახარაძე ნონა ძმაგულის ს.ს IIIკატეIXკლ კარგი
ნახატი
კარგი
ნახატი
ცეცხლაძე
ირა
46 მახარაძე მიხეილ ძმაგულის ს.ს IIIკატეIXკლ კარგი
ნახატი
კარგი
ნახატი
47 ცენტერაძე ლიკა კვირიკეს №2 ს.ს IIIკატეXკლ ინასარიძე
რეზო
48 ზაქარაძე გოგიტა ბათუმის №22ს.ს IIIკატეXკლ კარგი
ნახატი 
კარგი
ნახატი 
ბრუნჯაძე
მადონა
49 მახარაძე მარიკა ჭარნალის ს.ს IIIკატეXკლ ზაქარაძე
ნაირა
50 ხაბაზი იოსებ ხუცუბნის ს.ს IIIკატეXკლ