paykasa kart bozdurma
Developed by JoomVision.com

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

რეგისტრაცია

ატვირთეთ ნამუშევარი

 კონკურსი ბუნებისმცოდნეობაში

 

 

კონკურსი ბუნებისმცოდნეობაში
ხარისხის მინიჭება, წესი და
პროცედურები:

II - III კლასები 

უმაღლსი ხარისხი - 40 
I - ხარისხი - 37-38-39 
II - ხარისხი - 35-36 
III- ხარისხი - 33-34
მონაწილეობისათვის 30-31-32 

IV - V კლასები

უმაღლსი ხარისხი  - 50 
I - ხარისხი - 47-48-49 
II - ხარისხი - 45-46 
III- ხარისხი - 43-44
მონაწილეობისათვის 40-41-32 

VII -VIII - X კლასები 

უმაღლსი ხარისხი - 60 
I - ხარისხი - 57-58-59 
II - ხარისხი - 55-56 
III- ხარისხი - 53-54
მონაწილეობისათვის 50-51-52 

 

ა(ა)იპ "მწიგნობარი" ბუნების კონკურსის საერთო სია

რ№ სახელი, გვარი სკოლის დასახელება კლასი ქულა ხარის მასწავლებლის სახ,გვარი
1 ალექსანდრე სიდიროპულო დაგვას საბაზო სკოლა II 33 III  თამარ ხოზრევანოძე
2 ლუკა ბერიძე დაგვას საბაზო სკოლა II 27 თამარ ხოზრევანოძე
3 იანა დოლიძე  ჩაქვის. №  1 -  საჯარო. სკოლა VIII  31   გიული ხოზრევანიძე
4 არჩილ თავდგირიძე ბათუმის№1 სს V  59  I ქეთევან როსია
5 ქეთი მამულაძე ბათ. № 14- საჯარო .სკოლა IV 40 მონა-
თვის
ლია ბარამიძე
6 სანდრო მამულაძე ბათ. № 14- საჯარო .სკოლა IV 41 მონა-
თვის 
ლია ბარამიძე
7 ანრი ზაქარაძე ბათ. № 14- საჯარო .სკოლა IV 49 უმაღ-
ლესი 
ლია ბარამიძე
8 მარიკა მიქელაძე ნენიის საჯარო სკოლა X 43   ნანული ქამადაძე
9 თომა ბერიძე კვატიის საჯარო სკოლა V 31 მარი
10 თორნიკე ბოლქვაძე ქობ.რ-ნ. სოფ. კვირიკეს ს.ს. II 22 ლიანა ჯინჭარაძე
11 დავით მსხალაძე ბათ. № 14- საჯარო .სკოლა IV 43 ლია ბარამიძე
12 ანა კოკობინიძე ბათ. № 14- საჯარო .სკოლა IV 50 უმაღ-
ლესი 
ლია ბარამიძე
13 თამთა ცეცხლაძე ქვ.კვირიკეს საჯ.სკოლა VII  60 უმაღ-
ლესი 
დარეჯან გოგმაჩაძე
14 ნათია ზოიძე ბათ № 2 - საჯარო .სკოლა III 25 მადონა ავალიანი
15 სალომე ხოზრევანიძე ცეცხლაურის 1 საჯ. სკოლა IV  23   ჯულიეტა სურმანიძე
16 ლუკა დუმბაძე ბათ. № 1- საჯარო .სკოლა III 35 II ქეთინო ინწკირველი
17 სალომე ჯაიანი ფუშრუკაულის საჯ.სკოლა X  23   ლამარა ბერიძე
18 გიორგი თორმანოვი საერო ელიტარული სკოლა ,,გორდა'' III 38 თამარ ღოღობერიძე 
19 ანრი კახიძე ქობ.რ-ნ. სოფ.ქვედა კვირიკის ს.ს. II 28 ლიანა ჯინჭარაძე
20 თინა სურმანიძე ბათ № 1 - საჯარო .სკოლა IV 26 ჯულიეტა ლომაძე
21 თორნიკე გაბელაია საერო ელიტარული სკოლა ,,გორდა'' III 18 თამარ ღოღობერიძე 
22 ნინი ტეტემაძე   III 26    
23 ნინო ხალვაში   III 31 მონა-
თვის 
 
24 თეონა ცეცხლაძე ქობ.მუხაისტატეს საჯ.სკოლა VII  38   მანონი კომახიძე
35 დიანა ვასაძე ქობ.მუხაისტატეს საჯ.სკოლა VII  25   მანონი კომახიძე
 

 

24 ნოემბრის ოლიმპიადის დაჯილდოება გაიმართება 2012 წლის 8 დეკემბერს 12 სთ-ზე
ა(ა)იპ " მწიგნობარის" ადმინისტრაცია

 

ტესტები შეგიძლიათ იხილოთ არქივში.